Gebze’de baştan aşağıya yenilenen Güzeller’deki Dr. Sadık Ahmet Parkı’nda incelemelerde bulunan Başkan Köşker, “Batı Trakya Türkü soydaşlarımızın haklarının kazanılmasında önemli bir şahsiyet olan rahmetli Dr. Sadık Ahmet’in adının yaşatıldığı parkımızı mahallemize yakışır şekilde yeniliyoruz” dedi.
Gebze’nin Güzeller Mahallesi’nde bulunan Dr. Sadık Ahmet Parkı, baştan aşağıya yenilendi. Atıl vaziyetteki Dr. Sadık Ahmet Parkı, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in verdiği talimat doğrultusunda baştan aşağıya yenilenerek mahalle sakinlerinin hizmetine sunulmak üzere yapılandırıldı. Toplam 6 bin metrekare alan üzerine kurulu olan Dr. Sadık Ahmet Parkı, Gebze Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından yeniden düzenlendi.

Son rötuşların yapıldığı ve eksiklerin hızla tamamlandığı Dr. Sadık Ahmet Parkı’nda incelemelerde bulunan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’e belediye başkan yardımcıları Nilay Ayran, Sadık Albayrak, Engin Güzel ve ilgili birim müdürleri eşlik etti. Yapılan düzenleme çalışmaları hakkında bilgi alan ve denetimde bulunan Başkan Köşker, “Adı güzel olan Güzeller Mahallemizde bulunan parkımızı baştan aşağıya yenileyerek mahalle sakinlerimizin hizmetine sunmak üzere hazırladık. Batı Trakya Türkü soydaşlarımızın haklarının kazanılmasında önemli bir şahsiyet olan rahmetli Dr. Sadık Ahmet’in adının yaşatıldığı parkımızı mahallemize yakışır şekilde yeniliyoruz. Parkımızın içerisinde hizmete girecek olan kafeterya ile yaz-kış mahalle sakinlerimizin bir araya gelme ve dinlenme merkezi olacak. Parkımızın içerisinde süs havuzları, yürüyüş parkurları, oyun grupları, fitness aletleri ve özel bitki örtüsü yer alıyor. Kısa süre zarfında hizmete girecek olan parkımız mahallemize ve şehrimize hayırlı olsun” dedi.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir