Yozgat Belediye Başkanı Kazım Arslan, eski İşgem alanına Eskipazar, Şeyhosman ve Köseoğlu mahalle sakinlerinin yararlanabileceği bir park yapacaklarını söyledi.
Yozgat Belediye Başkanı Kazım Arslan, Eskipazar, Şeyhosman ve Köseoğlu mahallelerimiz bölgesinde, üniversite hastanesi arkasındaki yeni park ve iş yerleri inşaatının başlanacağını belirterek, “Geniş peyzaj alanları, iş yerleri, lokanta ve diğer sosyal tesisler, kış mevsimi için kapalı çocuk oyun alanlarından oluşan bu projenin ihalesi yapıldı ve inşallah Eylül ayına kadar inşaatı da tamamlanmış olacak” dedi.
Şehrin nimetlerinden bütün mahallelerimiz istifade etmesi için çaba sarf ettiklerini ifade eden Arslan,” Refah bütün mahallelere yayılsın, her mahallemiz şehir görüntüsüne kavuşsun istiyoruz.

Yaklaşık 6 milyon TL ye mal olacak ve mevcut Kentpark’tan daha büyük bir alanı kapsayan ve daha kullanışlı bu proje o bölgede çok önemli bir ihtiyaca cevap verecek. Bu gibi projeleri artırarak, şehrin bir bölgede sıkışmasının önüne geçmek, şehrin daha geniş bir alana yayılmasının ve batıya doğru açılmasını sağlamak amacındayız” diye konuştu.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir