faaliyet detayları

İnşaat

Ne Zaman Başladık?

ŞEHİR PROJE , inşa faaliyetlerine 2009 yılında diğer grup firmaları adı altında başlamış olup şu anda çeşitli bölgelerde kamu ve özel sektörde inşaat faaliyetlerine devam etmektedir.
İnşaat Bizim İşimiz
Ülkemizin lokomotif sektörü olan inşaat sektöründe kaliteli ve prestijli projeler oluşturmak için yola çıkan firmamız yetkin iş gücü ve birinci sınıf malzeme kullanımı ile yüksek kalite standartlarında projeler geliştirerek insan güvenliğine maksimum düzeyde önem veren konforlu yapılar üretir.

Bugüne kadar hayata geçirdiği kamusal ve özel alandaki projeleriyle sektörde bir marka olmuş firmamız güvenilir ve sağlam adımlar ile alanında ilerleyerek ülkenin önde gelen taahhüt firmaları arasında yer almayı amaçlamıştır.

Modern yaşamın gereği olarak gelişen teknolojiye uygun yenilikçi çözümler üretmeyi hedefleyen firmamız tecrübeli bir yönetici ekibin liderliğinde genç ve dinamik bir yapılanmayla her yeni projede bir adım ileri gitmeyi kendine ilke edinmiştir. ŞEHİR PROJE inşaata kalıcı, yenilikçi, sağlam ve güvenilir çözümler getirmeyi hedef ve vizyon edinmiştir.