faaliyet detayları

Üretim

ŞEHİR PROJE;

30.000 m2 alanda bitki üretim faliyetlerine devam etmektedir.

Ne Zaman Başladık?

Temellerini 1989 yılında fide ve fidan satışı ile atmış olduğu, kurumsal yapısına 1993 yılında geçmiş olan firmamız öncelikle kaliteyi temel ilke olarak benimseyip uygulamış olduğu projelerle bu günlerine gelmiştir
Üretimde 1 Numarayız​
Firmamız, geçmiş tecrübesi ve üst düzey personel kalitesiyle çok kısa zamanda ISO ve TSE kalite standartlarına ulaşmış olup halen ulaşmış olduğu kalite standartlarını geliştirerek sürdürmektedir.

İşimizdeki profesyonelliği perçinlemek için başvurmuş olduğumuz kalite belgelerimizi ( TS-EN ISO 9001-2008 Kalite Yönetimi, TS-EN ISO 14001-2004 Çevre Yönetimi, TS-EN ISO-18001 İş Sağlığı ve Güvenliği) 2006 yılında almış ve tescil ettirmiş bulunmaktayız.

Firmamız ( başka firma adı altında ) 90’lı yıllardan itibaren çevre düzenlemesine bakış açısındaki değişikliklere paralel olarak bünyesinde bir ekip oluşturmuş ve peyzaj işlerinin takibini bu şekilde yapmıştır.
Başarımızı
Değerli Müşterilerimize Ulaştırıyoruz
Firmamız, fide ve fidan satışı ile başlamış olduğu ticari hayatına İstanbul Tuzla’daki 4.000 m²‘ lik showroom ve İzmir, İstanbul Kurnaköydeki üretim tesislerimizle perakende ve toptan satış, aynı zamanda peyzaj ve taahhüt uygulamaları ile uygulama sonrası bakım destek hizmetleri de vererek devam etmektedir

ŞEHİR PROJE; dürüst çalışmasıyla, prensiplerine bağlılığıyla, personelinin gücüne inanmışlığıyla, en önemlisi dostluğu ve sevgisiyle büyümesini sağlıklı bir şekilde sürdürecektir
Türkiyenin
Her Yerine Ulaşmaya Çabalıyoruz
Tuzla’da kurulan merkez depolu fidanlığımızda Kuruluş yıllarımızdan itibaren tesislerimizde büyüme çalışmaları hızlandırılmış ve 4.000 m² alan üzerinde malzeme, alet-ekipman, fidan satışı alanı tamamen yenilenmiş ve daha modern bir görünüm almıştır. Ayrıca bu dönemde yönetim ofisleri de yenilenmiştir. 2006 yılından itibaren İzmir ili Ödemiş ilçesinde üretim depolama ve satış amaçlı 30.000 m²lik arazi satın alarak bir şube kurmuştur.
Diğer bir şubemizde 10.000 m² ile İSTANBUL – Kurnaköy’de devam etmektedir. İtalya, Hollanda, Moldova ve Bulgaristan‘dan her türlü bitki ithalatı yapılmaktadır. Müşterilerimize iyi hizmet amacıyla kaliteden ödün vermeden tabiat için üretmeye devam ediyoruz.

Galeri