Hikayemiz

Yaşamınızı daha değerli kılmayı amaçlıyoruz

Temellerini 1995 yılında attığımız firmamız bugüne kadar hayata geçirdiği projelerle ülkenin önde gelen taahhüt firmaları arasında yer almaktadır.
Biz Kamu ve Özel sektörde Peyzaj & Çevre düzenleme, İnşaat ve Altyapı alanlarında yapım, bakım ve onarım işleri yapan bir şirketler topluluğuyuz. Bugüne kadar grup şirketlerimiz nezdinde tamamlanmış ve devam etmekte olan Konutlar, Kent parkları, Rekreasyon alanları, Millet bahçeleri, Restorasyon alanları, Ticari üniteler ve diğer projelerimizle sektörün öncü firmaları arasında bulunmaktan onur ve gurur duyuyoruz.

Aynı zamanda bitki üretim tesislerimizle 30 yıldır çeşitli bitkilerin ihracatını ve ithalatını yapmaktayız. Bitki üretim sektöründe göstermiş olduğumuz gayretlerle Türkiye’nin bitki ve zirai ürünlerdeki dışa bağımlılığını büyük ölçüde azaltmak istiyoruz.

Şirketimiz orta ve büyük ölçekli nitelikli ve markalı projelere imza atarak yeni fikirlere yatırımlar yapmak suretiyle taahhüt sektöründe kontrollü ve istikrarlı büyüme hedefini benimsemiştir.
Şu an halen Türkiye’nin birçok şehrinde aynı zamanda Cezayir ve Kıbrıs’ta projeler geliştirmeye devam ediyoruz.
Romanya, Orta Asya, ABD ve birkaç ülkede daha yeni yatırımlar hedeflemekteyiz.


Yurt içinde ve yurt dışında teknolojik ve finansal gelişmeleri takip ederek, sektörün ihtiyaçlarına uygun uluslararası standartlarda estetik projeler üretmeye devam edeceğiz.
Bu çerçevede tüm yaşam ortaklarımıza, çalışanlarımıza, tedarikçilerimize, iş ortaklarımıza ve tüm dostlarımıza saygılar sunarız.

Peyzaj

ŞEHİR PROJE, 50.000.000 m2 üzeri yeşil alan projesini hayata geçirmiştir.

Daha Fazla Bilgi

İnşaat

ŞEHİR PROJE, 100.000 m2 üzeri inşa faliyeti gerçekleştirmiştir.

Daha Fazla Bilgi

Üretim

ŞEHİR PROJE, 30.000 m2 alanda bitki üretim faliyetlerine devam etmektedir.

Daha Fazla Bilgi

Altyapı

ŞEHİR PROJE, altyapı sektöründe yurt içi ve yurt dışında çeşitli projeler hayata geçirmiştir.

Daha Fazla Bilgi

İnsanlar Bizi Neden Seçiyor?

0+
Refranslarımız
0+
Çalışmamız
0+ m2
Yeşil Alan
0+ m2
İnşaat Alanı